• تلفن: 09374742947
  • ایمیل: info@arya-chap.ir
  • ساعات کاری: 08:00-22:00

خدمات چاپی

انواع پیکسل

آریاچاپ با ارائه انواع مختلف پیکسل نظیر پیکسل های چوبی و آهنی به صورت سنجاقی،آهنربایی و جاکلیدی متنوع ترین پیکسل ها را با مناسب ترین قیمت ها چاپ میکند.

مشاهده همه محصولات

قاب موبایل

گوشی های موبایل بدون قاب محافظ همیشه در خطر آسیب هستند.اما افراد زیادی به دلیل پیدا نکردن قاب موبایلی با سلیقه خود قید استفاده از قاب محافظ را میزنند.در آریا چاپ میتوانید طرح یا عکس دلخواه خود را بر روی قاب موبایل مخصوص خود چاپ کنید.

مشاهده همه محصولات

انواع لیوان

بسیاری از شرکت ها از لوگو خود برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند. ما در آریا چاپ می توانیم بر روی انواع مختلف لیوان لوگوی سفارشی و یا طرح اختصاصی شرکت را چاپ و آماده کنیم که این خود یک فعالیت تبلیغاتی بسیار جذاب و زیبا برای نام تجاری و برند شما خواهد بود. ما قادریم سفارشات انبوه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت بر روی لیوان چاپ کنیم.

مشاهده همه محصولات

انواع تیشرت های مردانه

در این بخش سایت میتوانید انواع تیشرت های مردانه را از لحاظ جنس تیشرت،رنگ بندی ها و نوع چاپ مورد بررسی قرار دهید و با توجه به نیاز و سلیقه خود تیشرت مورد نظر خود را براحتی سفارش دهید.

مشاهده همه محصولات

انواع تیشرت زنانه و دخترانه

در این بخش سایت میتوانید انواع تیشرت های زنانه را از لحاظ جنس تیشرت،رنگ بندی ها و نوع چاپ مورد بررسی قرار دهید و با توجه به نیاز و سلیقه خود تیشرت مورد نظر خود را براحتی سفارش دهید.

مشاهده همه محصولات

تیشرت های بچگانه

به دنبال جلب توجه مشتریان عزیز آریا چاپ انواع مختلف لباس از جمله مدل های مختلف بچگانه در سایت موجود شد.

مشاهده همه محصولات

لباس های پاییزی و زمستانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

مشاهده همه محصولات